Nahrávám...
E-shop nadále v provozu - E-shop šperkové-kameny.cz je i v době karantény v provozu, zásilky doručuje česká pošta zatím bez zpoždění.
CZ EN     $

Vrtání a tamblování kamenů


V současné době provádíme omílání (tamblování, tromlování) kamenů, což je jejich zaoblení a ohlazení v bubnu. Dále brousíme kabošony, řežeme kameny a vrtáme kameny pomocí diamantové vrtačky. Vrtání našich kamenů z e-shopu si objednávejte přímo v e-shopu, cena vrtání se Vám rovnou připočte do objednávky (v Menu třetí kategorie od spodu). Zpracování kamenů je nutné dohodnout buď na telefonu: +420 602 549 354 , nebo na e-mailu: tamblovani@sperkove-kameny.cz.

Broušení a leštění kamenů

Zakázkové broušení provádíme pouze z našich materiálů  a jen když máme volnou kapacitu. Pro své dobré zákazníky můžeme obbrousit a vyleštit kameny. Vytvoříme a vyleštíme nepravidelný kabošon. Neumíme vyrábět kameny přesně na míru, naše stroje neumožňují vytvořit přesnou rovinu a pravý úhel, děláme vše jen od oka. Naše stroje jsou určeny jen pro zaoblené kabošony. Proto si nepotrpíme na broušení a leštění na míru, to už provádějí mistři brusiči. Brousíme a leštíme kameny na americkém stroji s šíří kotouče 3 cm, takže jsme omezeni největší velikostí kamene cca 7 cm. Nebrousíme minikabošony pod 10 mm. Menší kameny rovnou nabízíme k prodeji v našem e-shopu.

Cena broušení a leštění do kabošonů je dohodou podle typu a velikosti materiálu.

Dostupnost broušení je na dotaz, protože často máme zcela zaplněnou kapacitu výroby vlastními kameny. Spíše brousíme pro své dobré zákazníky několik kusů do zakázek.