Nahrávám...
Upozornění - krátkodobá nepřítomnost (do úterý 30.5.) Od pátku 26.5.2023 do úterý 30.5.2023 nebudeme přítomni, ani on line, vše vyřídíme od středy 31.5. Děkujeme za pochopení
CZ EN     $

Top Velvet duhový obsidián, přívěsek č.A13


Nádherný, po velmi dlouhé době, velmi vydařený duhový obsidián původem z Mexika, přívěsek srdíčko se stříbrným závěsem (Ag 925). 



Duhový obsidián je zvláštní sopečné sklo, které je černé ale zároveň i částečně průhledné a usazovalo se v tenkých vrstvičkách. Každá z utuhlých vrstev odráží sluneční světlo v jiném barevném odstínu, a díky tomu má na slunci proužky v různých barvách. 



Obsidiány jsou odpradávna a právem považovány za mystické kameny, z černého obsidiánu byly a jsou dodnes vyráběny například rituální nože. Jeden z důvodů jejich oblíbenosti mezi šamany je i jejich sopečný původ. Jejich energie je silná, ochranná a také docela těžká. Duhový obsidián však obsahuje prvek nezbedné hravosti, která značně odlehčuje jinak celkem přísnou energii. Žádný vílí kámen to sice oficiálně není,jenže zároveň tak trochu je. Pokud máte v okolí osobu, která vás připravuje o energii, nosit obsidián je velmi účinné, a tento je obzvláště optimistický.



Zpět
Dostupnost: skladem
Množství: 0 ks