Nahrávám...
E-shop nadále v provozu - E-shop šperkové-kameny.cz je i v době karantény v provozu, zásilky doručuje česká pošta zatím bez zpoždění.
CZ EN     $

Pravý Tyrkys z Hu Bei, nestabilizovaný č.2

  • E-shop / Kabošony, mugle (drahé kameny, šperkové kameny)

Krásný pravý a tedy přírodou stvořený tyrkys z ze slavné čínské lokality Hu Bei, Krásně sytě tyrkysový  v černé hornině. Zcela přírodní, nestabilizovaný. Kabošon, originální ruční brus, broušeno u nás.  

Přírodní tyrkys je od pravěkých dob jedním z nejcennějších kamenů. je a byl součástí amuletů, posvátných a rituálních předmětů, šperků i aztéckých masek.. Je to kámen komunikace a to nejen pozemského charakteru. O tyrkysech se píše všechno možné, faktem je, že pravý tyrkys je orpavdu energeticky jinde, než jeho napodobeniny, kterých je na světě desítky druhů. Tyrkys je totiž nejimitovanější kámen na světě. V orientu je tyrkys považován za kámen štěstí, a všichni orientální obchodníci s kameny skutečně nosí prsteny s pravými nádhernými tyrkysy, které se u nich dědí z otců na syny.  Já jeho nošení štěstí vnímám tak, že zejména přináší schopnost štěstí t vidět a objevovat v okamžicích každého dne- tady a teď.


Zpět
Dostupnost: skladem
Množství: 1 ks
Cena: 879,-Kč